Nieuws

Klumme – Zondag 15 januari heeft de jeugdcommissie van KV Molmuus, na 2 jaar wachten wederom een gezellige kinderzitting mogen organiseren.
Na de opening door onze Jeugdpresident Toby Janssen en de mooie openingsdans van ons eigen Tanzmarieche Imke Janssen kon het feest losbarsten. Mooi om te zien dat vele kinderen van Klimmen een spetterend optreden wisten neer te zetten, wat een energie! Naast deze geweldige optredens van ons eigen Klummesj talent, wist Zoes de zaal ook nog op de kop te zetten.

 

Na het bedanken van ons ex- Jeugdprinsenpaar Steve I en Ivy, werd de zaal omgetoverd tot een TV studio. De Masksinger werd uitgezonden, gepresenteerd door niemand minder dan onze eigen Ruben Nicolai oftewel Kaj Habets. Hij zal na dit seizoen het stokje van onze jeugdpresident Toby overnemen. Het was een spannende uitzending, want tussen drie Masksinger duo’s bevond zich ons nieuwe prinsenpaar. Is het de Gelaarsde kat met de koningin van Sneeuwwitje of speciaal uit Disney Simba en Nala of zaten ze toch achter de maskers van het Biggetje en de Wolf. De jury wist het goede duo eruit te halen en daar stonden ze dan in een volle zaal niet de Gelaarsde kat en de Koningin, maar Jeugdprins Louis I (Bosch) met zijn prinses Emma (Ruiters).

 

Beiden zitten ze in groep 8 van basisschool Ummer Clumme en zijn lid van de Jeugdraad; het karnavalsbloed stroomt goed. Jeugdprins Louis I is lid van de scouting Valkenburg, dus hij zal ons de weg wijzen gedurende de karnavalsdagen. Daarnaast is hij gek op Pokémon! Jeugdprinses Emma is lid van voetbalvereniging vv Hellas, zij weet wel een goed balletje op het veld te schieten. Daarnaast houdt zij van wielrennen en fiets ze over de Limburgse wegen.

 

Ook dit jaar heeft de Jeugdkarnaval weer een eigen Karnavalsschlager, gezongen door ons eigen Jeugdraad lid Jesper Biermans, samen met de gehele Jeugdraad inclusief het nieuwe prinsenpaar hebben ze een energiek optreden verzorgd. Zo’n energie kan niet meer dan een prachtig seizoen gaan opleveren!

Na de receptie werd er samen met het kersverse prinsenpaar nog volop gedanst en gesprongen.

 

 

Voor meer inlichtingen:

Commissie PR KV de Molmuus

pr.commissie@kvdemolmuus.nl